Zabezpieczenia


DEHN

DEHN


Historia sukcesu firmy rozpoczyna się 21 stycznia 1910 roku, kiedy to główny elektryk Hans DEHN rejestruje swoją firmę elektroinstalatorską w Norymberdze. Obecnie, ponad 100 lat później, firma rodzinna zarządzana przez czwarte pokolenie, zatrudnia około 1700 pracowników na całym świecie.

Przemysłowa część grupy DEHN (DEHNgroup), tj. spółka dominująca DEHN i jej międzynarodowe spółki zależne, działa na całym świecie w dziedzinie ochrony przepięciowej, ochrony odgromowej / uziemienia i sprzętu bezpieczeństwa. Aktualnie firma ma 16 spółek zależnych oraz 4 przedstawicielstwa w 20 krajach i sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach.

Firma  koncentruje się na niezawodnej ochronie budynków, systemów elektrycznych i elektronicznych oraz życia ludzkiego. Cechuje ją innowacyjność, dzięki czemu firma stała się światowym liderem na rynku ochrony przepięciowej, ochrony odgromowej oraz uziemienia.

 

NOARK Electric

NOARK ElectricFirma NOARK Electric jest światowym dostawcą komponentów elektrycznych niskonapięciowych, przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego oraz produkcji specjalistycznej. Dostarcza klientom najwyższej jakości produkty z unikalną, pięcioletnią gwarancją. Zakłady produkcyjne NOARK posiadają certyfikaty według normy ISO, co gwarantuje przestrzeganie najwyższych standardów jakości podczas produkcji. Ponadto firma NOARK otrzymała certyfikat CIG 023, dzięki czemu może spełniać wymogi dodatkowych testów niezbędnych do uzyskania lokalnych znaków certyfikacji, nadawanych przez miejscowe instytucje certyfikacyjne. Wszystkie wyroby przechodzą testy i otrzymują certyfikaty zgodności ze standardami IEC i EN, a następnie są badane w schemacie CB i CCA. Produkty otrzymują tym samym certyfikaty uznawane zarówno na rynku europejskim, jak i światowym.

NOARK Electric wchodzi w skład koncernu zatrudniającego ponad 25 tysięcy osób. NOARK Electric zainwestowała miliony euro w rozwój własnych produktów, opracowanych i produkowanych przy użyciu najnowszych technologii. Naszym celem jest zbudowanie globalnej marki.

Centra regionalne w Szanghaju, Pradze i Los Angeles zarządzają działaniami na poszczególnych kontynentach zgodnie z indywidualnymi wymogami rynków i krajów.

Zabezpieczenia

Instalacje Fotowoltaiczne

LONGI 375Wp LR4-60HPH

HUAWEI SUN2000 15 KTL

RISEN RSM40-8-400M G5.3

HUAWEI SUN2000 10 KTL

LONGI 375Wp LR4-60HPH

FRONIUS Symo 15.0-3-M

FRONIUS Symo 15.0-3-M

JA SOLAR JAM60S21 365 MR

Sofar Solar 12KTL-X 2 MPPT 3-fazowy

HYUNDAI-HIE-S390VG M6 Shingled

SMA STP 20000 TL-30

SMA STP 25000TL-30

TRINA TSM-395 W MBB Vertex S

Sofar Solar 6.6KTL-X 2 MPPT 3-fazowy

SUNLINK SL4M120 375W

Sofar Solar 20000TL-G2 2 MPPT 3-fazowy

Q.CELLS Q.PEAK DUO G8+ 350Wp

Sofar Solar 33000TL-G2 2 MPPT 3-fazowy

ASTRONEGRY - Producent: PANELE
QCELLS - Producent: PANELE
RISEN - Producent: PANELE
SUNLINK - Producent: PANELE
LONGI SOLAR - Producent: PANELE
SUNPOWER - Producent: PANELE
TRINASOLAR - Producent: PANELE
GCL - Producent: PANELE
REC - Producent: PANELE
JA SOLAR - Producent: PANELE
CANADIAN SOLAR - Producent: PANELE
LG - Producent: PANELE
SOFAR SOLAR - Producent: INWERTERY
SOLAREDGE - Producent: INWERTERY
FRONIUS - Producent: INWERTERY
SMA - Producent: INWERTERY
HUAWEI - Producent: INWERTERY
SUNPRO POWER - Producent: PANELE
TIGO - Producent: OPTYMALIZATORY
FoxESS - Producent: INWERTERY
DEHN - Producent: ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE
NOARK Electric - Producent: ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE
HELUKABEL - Producent: ŚRUBY - WKRĘTY
BYD - Producent: BATERIE
LG Chem - Producent: BATERIE
BAKS BAKS
ENERGY 5 ENERGY 5
BK SOLAR SYSTEM BK SOLAR SYSTEM