Panele Fotowoltaiczne


ASTRONEGRY

ASTRONEGRY


QCELLS

QCELLS


RISEN

RISEN


SUNLINK

SUNLINK


LONGI SOLAR

LONGI SOLAR


SUNPOWER

SUNPOWER


TRINASOLAR

TRINASOLAR


GCL

GCL


GCL to grupa energetyczna, która powstała w 1990 r. w Chinach. Firma specjalizuje się w wielu dziedzinach m.in. energetyce,  fotowoltaice,  gazie ziemnym i finansach. Jako prężnie działające przedsiębiorstwo mają również w swoich rękach udziały na rynku giełdowym tj. GCL New Energy Group Ltd. (0451.HK) czy GCL-Poly Energy Group  Ltd. (3800.HK)Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firma szybko wspina się na sam szczyt w dziedzinie produkcji systemów fotowoltaicznych. Spółka GCL-POLY produkuje aż 10 000 ton krzemu co czyni ją jednym  z największych producentów płytek polikrzemowych na świecie.Przy zakupie paneli fotowoltaicznych firma daje nam gwarancje 25 lat na moc wyjściową i do 12 lat na materiały i jakość wykonania.Wysoka jakość produktów jest potwierdzona wszelkimi certyfikatami m.in. IEC 61701, IEC 62716, DIN EN 60068-2-68, ISO 9001.Panele firmy GCL działają doskonale również w pochmurne dni czy podczas częściowego zacienienia. Nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych  możemy cieszyć się wyprodukowaną energią.GCL podczas produkcji modułów poddaje je wielu rygorystycznym testom,które sprawiają, że są one udoskonalane pod każdym względem by ich użytkowanie było bezpieczne oraz efektywne. Łatwą konserwacje zapewnia nam również samoczyszczące się szkło. Dzięki temu instalacji posłuży nam na wiele lat.Moc paneli oscyluje w granicach 270 Wp do 325 Wp a ich wymiary wahają się od 1640mm x 992mm do 1666mm x 1000mm. Posiadając tak duży wybór modułów klient na pewno znajdzie coś dla siebie.Klasa ochronności IP68, wysokoprzezroczyste szkło solarne oraz nierdzewna konstrukcja sprawiają, że będziemy dłużej cieszyć się z naszych modułów. Są one odporne na pył oraz wodę, więc żadna pogoda nie ich nie zaskoczy.Grupa GCL posiada oddziały w w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Singapurze, Indonezji, Niemczech i wielu innych miejscach na świecie, dlatego dostęp do ich produktów oraz kontakt jest łatwy.  

REC

REC


REC Solar to norweska firma założona w 1996 r. Specjalizują się oni w produkcji paneli słonecznych oraz proponują nietypowe rozwiązania zaopatrzeniowe, inżynieryjne i budowlane.Firma z prawie 24 letnim doświadczeniem zdobyła wiele międzynarodowych nagród tj, Nagroda Singapore 1000, Net Profit Growth Excellence, I miejsce w rankingu firm, których panele są najczęściej instalowane w Niemczech czy Nagroda IAIR dla najlepszej z firm dbających o zrównoważony rozwój.Posiadają oni odziały w wielu krajach m.in. w Polsce. Dzięki temu kontakt z firmą jest o wiele łatwiejszy.REC Solar to jedna z największych norweskich firm fotowoltaicznych. Na swoim koncie mają wyprodukowane aż 26 milionów paneli a zapotrzebowanie cały czas wzrasta.Spółka ma w swoim standardzie gwarancje na 20 lat na moduły i 25 lat gwarancji wydajności.REC Solar wyszła z nową serią „REC Alpha” , która charakteryzuje się jeszcze większą wydajnością niż standardowe panele. Producent gwarantuje, że po 25 latach użytkowania modułów typu Alpha efektywność pracy będzie wynosiła nawet 92%.Wyrób paneli w firmie odbywa się od samego początku. Od procesów chemicznych na krzemie po moduły fotowoltaiczne. Dzięki temu produkcja jest pod stałą kontrolą firmy. REC Solar może również pochwalić się najniższym wskaźnikiem reklamacji spośród wszystkich firm z branży fotowoltaicznej. Mocna oraz trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej gwarantuje wytrzymałość oraz ochronę przed warunkami pogodowymi.Panele firmy REC Solar nie tylko są bardzo wydajne, ale również ich wygląd sprawia, że stają się elegancką ozdobą naszego dachu. Ich wielkość waha się między 1675mmx997mm a 1721mmx1016mmSpółka produkuje moduły o różnej mocy: od 305 Wp do 375 Wp. Im większa moc panelu tym jego cena wzrasta. Jednak warto jest zainwestować w dobrej jakości panele, które posłużą nam na wiele lat. Stalowa konstrukcja oraz klasa ochronności IP68 sprawia, że są one wytrzymałe oraz odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Posiadają one pełną wodoodporność oraz mają zapewnioną ochronę przed pyłem.  

JA SOLAR

JA SOLAR


CANADIAN SOLAR

CANADIAN SOLAR


LG

LG


SUNPRO POWER

SUNPRO POWER

 Sunpro Power to zintegrowana firma fotowoltaiczna skupiająca się na ogniwach słonecznych, modułach, montażu i badaniach i rozwoju systemów zasilania, produkcji i sprzedaży. Dzięki silnemu wsparciu technicznemu, naukowego zarządzania produkcją i ścisłej kontroli jakości, wszystkie produkty osiągają najwyższy poziom w branży i zostały zatwierdzone przez międzynarodową autoryzowaną certyfikację.

Siedziba - Yuhuan Sunpro Power CO., LTD
została założona w prowincji Zhejiang w Chinach w 2008 roku. Skupia się na badaniach i rozwoju oraz sprzedaży systemów solarnych, modułów słonecznych i projektów systemów słonecznych dla klientów. Rozwija również elektrownie słoneczne w kraju i na Sri Lance w Niemczech. Każdy z zespołu Sunpro Power może być profesjonalnym konsultantem dla klientów.

Sunpro Power GmbH
W 2018 roku Sunpro Power zdecydował się zrobić „krok więcej” dla naszych klientów i założył oddział w Niemczech we Frankfurcie w Niemczech. Moglibyśmy zapewnić klientom więcej opcji wsparcia i usług.

Sunpro Power Poland
W 2019 roku firma Sunpro Power zdecydowała się na utworzenie w Polsce filii i magazynu w celu usprawnienia obsługi od drzwi do drzwi. Lokalni klienci mogli otrzymać informacje zwrotne, gdy tylko nas potrzebujesz.

W 2019 roku firma Sunpro Power otworzyła biuro sprzedaży w Szanghaju, co pomogło nam podwoić się.Dążenie do nowej technologii SunproPower kontynuuje aktualizację nowej technologii, oferując więcej wartości stworzonych dla klientów. Firma dostarcza najnowsze moduły półcięte, moduły bifacial i moduły ogniw 166 mm. Firma planuje wprowadzić moduły do 500 Wp w 2021 r. Celem Sunpro Power jest dostarczanie wysoce opłacalnych produktów słonecznych z korzyścią dla klientów. Produkty firmy objęte są ubezpieczeniem jakości China Pacific Insurance, Solarif jako ubezpieczeniem międzynarodowym.Ochrona środowiska to ochrona naszej przyszłości. Sunpro Power pragnie współpracować z Tobą na rzecz lepszego życia ludzi, bardziej ekologicznego miasta rodzinnego każdego życia na świecie.

Panele Fotowoltaiczne

Instalacje Fotowoltaiczne

JA SOLAR JAM60S20 380 MR

Sofar Solar 50000TL 2 MPPT 3-fazowy

RISEN TITAN 500Wp -

SMA SB 2.0

RISEN TITAN 500Wp -

Sofar Solar 50000TL 2 MPPT 3-fazowy

SUNLINK SL-120M 365W (FB)

FRONIUS Symo 15.0-3-M

FRONIUS Symo 15.0-3-M

RISEN TITAN 500Wp -

Solaredge SE17K 3-fazowy

Solaredge SE25K 3-fazowy

RISEN TITAN 500Wp -

HUAWEI SUN2000 50 KTL

TRINA TSM-395 W MBB Vertex S

FoxESS T20

FoxESS T25

JA SOLAR 370W MR

HUAWEI SUN2000 17 KTL

ASTRONEGRY - Producent: PANELE
QCELLS - Producent: PANELE
RISEN - Producent: PANELE
SUNLINK - Producent: PANELE
LONGI SOLAR - Producent: PANELE
SUNPOWER - Producent: PANELE
TRINASOLAR - Producent: PANELE
REC - Producent: PANELE
GCL - Producent: PANELE
JA SOLAR - Producent: PANELE
CANADIAN SOLAR - Producent: PANELE
LG - Producent: PANELE
SOFAR SOLAR - Producent: INWERTERY
SOLAREDGE - Producent: INWERTERY
FRONIUS - Producent: INWERTERY
SMA - Producent: INWERTERY
HUAWEI - Producent: INWERTERY
SUNPRO POWER - Producent: PANELE
TIGO - Producent: OPTYMALIZATORY
FoxESS - Producent: INWERTERY
DEHN - Producent: ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE
NOARK Electric - Producent: ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE
HELUKABEL - Producent: PRZEWODY ELEKTRYCZNE
BYD - Producent: BATERIE
LG Chem - Producent: BATERIE
BAKS - Producent: ELEMENTY KONSTRUKCYJNE
ENERGY 5 - Producent: ELEMENTY KONSTRUKCYJNE
BK SOLAR SYSTEM - Producent: ELEMENTY KONSTRUKCYJNE