Falowniki


SOFAR SOLAR

SOFAR SOLAR

 

SOFARSOLAR firm powstała w 2013 roku w Chinach z obecnie 9 własnymi oddziałami w Australii, Indiach, Włoszech, Polsce, Niemczech, Wuxi, Shenzhen, Dongguan i Xinyang, specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie bardzo wysokiej jakości inwerterów podłączonych do sieci o mocy od 1kW do 255kW, falowników hybrydowych oraz magazynów energii oraz innych kompatybilnych produktów. Falowniki SOFARSOLAR , posiadający certyfikat ISO9001 i ISO 14001, cechują się 10 letnią gwarancją z możliwością wydłużenia do 20 lat oraz bezawaryjną pracą. Dodatkowo firma oferuje Polski serwis dzięki czemu klienci mają pełne wsparcie techniczne.
SOFARSOLAR jako jeden z pierwszych producentów wprowadził do obrotu falowniki hybrydowe o mocy od 3 kW do 20 kW, systemy magazynowania akumulatorów i ładowanie pojazdów elektrycznych. S
OFARSOLAR jest obecnie jedną z 5 największych firm inwerterów stringowych w Chinach. teraz stała się jedną ze znanych firm w dziedzinie falowników magazynujących energię.
 
Firma zatrudnia około 2 000 pracowników, jest wyposażony w bardzo silny zespół badawczo-rozwojowy, a główny personel badawczo-rozwojowy ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. które w niedawnej przeszłości nie były rozwiązywane przez inne popularne marki, np. dokładność wykrywania rezystancji izolacji, rezonans sieciowy w przypadku podłączenia wielu jednostek, zdalny monitoring - standard komunikacji Wi-Fi, ochrona antykorozyjna itp.
 
Linie produkcyjne SOFARSOLAR wykorzystują najnowocześniejsze technologie produkcyjne, co zwiększa możliwości produkcyjne naszych produktów. Wykorzystując wysoki stopień zaawansowania inżynieryjnego i precyzyjne możliwości produkcyjne, SOFARSOLAR tworzy produkty o wyższej jakości, które mogą przetrwać w trudnych warunkach.
 
Falowniki SOFARSOLAR zostały zainstalowane w ponad 60 krajach (np. W Brazylii, Indiach, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Francji, Japonii, Wietnamie, RPA, Pakistanie, Korei, Chinach itp.) Oraz osiągnęła bardzo wysoką rozpoznawalność marki na rynku. Z badań EUPD wynika, że ​​Polska, Brazylia, Wielka Brytania i Indie bardzo doceniły SOFARSOLAR i wydały honorowy certyfikat „TOP PV Brand”, który położył solidny fundament i ugruntował dobrą opinię dla SOFARSOLAR kompleksowe rozplanowanie rynku międzynarodowego.

SOLAREDGE

SOLAREDGE


Firma SolarEdge to jeden z najpopularniejszych producentów  inwerterów  na świecie. Firma została założona w 2006r. w Izraelu i bardzo szybko podbiła rynek globalny. Ich co raz to nowsze rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki sprawiają,
że pozyskiwanie energii staje się prostsze i bardziej komfortowe. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Oprócz falowników firma w swoim katalogu oferuje:
Optymalizatory mocy dzięki, którym możemy zwiększyć ilość energii oraz monitorować poszczególne panele. Kiedy jeden z modułów jest zacieniony optymalizatory podnoszą swoją wydajność, dzięki czemu nie mamy spadków energii.
Portal monitorowania czyli m.in. aplikacje na telefon, które pozwalają nam monitorować całą instalacje. Gdy zostanie wykryty jakiś problem, wysłany zostaje  alert ze szczegółowymi informacjami na temat usterki.
Narzędzia dla instalatorów jak np. oprogramowania do konfiguracji falowników.
Firma SolarEdge jest laureatem wielu prestiżowych nagród jak „ Inter Solar Award”,   „ Red Herring” czy „Edison Awards”.Swoimi innowacyjnymi pomysłami sprawia,
że wydajność instalacji wzrasta. Ich produkty są poddawane rygorystycznym testom co pozwala na wykrycie wszelkich niedoskonałości i szybkie ulepszenie produktu. Również długotrwałe gwarancje sprawiają, że zaufanie klientów wzrasta.
SolarEdge posiada również wysoko wykwalifikowanych doradców oraz montażystów, którzy odpowiedzą na wszelkiego rodzaju pytania oraz pomogą z doborem sprzętu.
Stabilność i szybki rozwój firmy sprawił, że została ona zaakceptowana przez światowe banki  oraz jest sprawdzonym partnerem dla instalatorów oraz dystrybutorów.
Firma SolarEdge wyróżnia się również poprzez:
Wysoki poziom bezpieczeństwa produktów jak np. system SafeDC, który zapobiega przypadkowym porażeniom.
Komfortowe użytkowanie za pomocą telefonu lub komputera.
Elastyczność projektowania, która sprawia, że instalacja nie dość, że będzie działała z maksymalną mocą, to w dodatku będzie wyglądać efektownie.
Firma zaskakuje każdego roku wypuszczając na rynek nowe produkty a miłośnicy paneli zacierają ręce z ekscytacji i zadają sobie pytanie: Czym jeszcze zaskoczy
ich Firma SolarEdge?

FRONIUS

FRONIUS


FRONIUS - firma powstała w 1945 roku z jednoosobowej działalności gospodarczej przekształciła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo zatrudniające około 5 400 specjalistów. Produkty firmy dostępne są w 60 krajach na całym świecie. Firma zapewnia rozwiązania dla branży spawalniczej, motoryzacyjnej oraz OZE.
 
Falowniki Fronius są wydajne, niezawodne i stanowią nieodzowne serce każdej instalacji fotowoltaicznej. Klasy mocy od 1,5 do 27,0 kW umożliwiają ich zastosowanie w instalacji niemal każdej wielkości, od domu jednorodzinnego aż po instalacje wielkopowierzchniowe.
 
Dzięki rozwiązaniom do gromadzenia energii firmy Fronius możliwe jest tymczasowe magazynowanie w akumulatorze nadmiaru energii z instalacji fotowoltaicznej.
 
System monitorowania instalacji firmy Fronius obejmuje rozwiązania do obsługi transmisji danych z instalacji fotowoltaicznych: dzięki temu można zapewnić niezawodne monitorowanie instalacji oraz łatwą integrację z innymi systemami.
 

SMA

SMA


HUAWEI

HUAWEI


Firma HUAWEI to jedna z najpopularniejszych firm telekomunikacyjnych na świecie. Została ona założona w 1987r. w Chinach i co roku prezentuje co raz to nowsze innowacje w dziedzinie technologii informatycznej. Oprócz specjalizowania się
w telefonach firma jest również ekspertem w branży fotowoltaicznej a w szczególności produkcji falowników.
Ich głównym zadaniem jest stworzenie inwerterów o maksymalnej wydajności przy użyciu nowoczesnej technologii. Dzięki inteligentnym systemom możemy monitorować ich pracę przez cały czas.
Stały rozwój firmy oraz podwyższanie standardów sprawia, że są oni laureatami wielu prestiżowych nagród m.in. „ Intersolar Award ”, „ InwerSolar award ” czy
„iF Design Award”.
Firma gwarantuje nam:
Większą wydajność dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które pozwolą nam wygenerować więcej energii dla naszego domu.
Inteligentną obsługę pozwalającą na kontrolowanie instalacji za pomocą telefonu
lub komputera nawet wtedy, kiedy nie ma nas w domu.
Bezpieczeństwo oraz niezawodność, która umożliwia skuteczny montaż oraz bezpieczne użytkowanie.
Falowniki firmy HUAWEI zaskakują nie tylko swoją pracą, ale i również wyglądem. Starannie wykonane obudowy wyglądają elegancko oraz nowocześnie.
Inwertery posiadają naturalne chłodzenie, dzięki czemu mogą pracować cały czas z wydajnością nawet do 98%.
Wybierając falownik firmy HUAWEI możemy liczyć na wysoką jakość pracy
oraz 10 letnią gwarancje.
HUAWEI przoduje w wielu rankingach i jest uznanym producentem materiałów telekomunikacyjnych oraz fotowoltaicznych. Dużą ilość pieniędzy inwestują w różnego rodzaju badania dzięki, którym nasze życie staje się prostsze i wygodniejsze. Firma cały czas podnosi swoje standardy co sprawia, że staje się liderem na rynku.
 

FoxESS

FoxESS

Falowniki

Instalacje Fotowoltaiczne

Q.CELLS Q.PEAK DUO G8+ 350Wp

FRONIUS Symo 20.0-3-M

FRONIUS Symo 20.0-3-M

RISEN TITAN 500W

FoxESS T20

FoxESS T25

Q.CELLS Q.PEAK DUO G8+ 350Wp

FRONIUS Symo 3.7-3-M

RISEN RSM144-7-450M G4.3 UWAGA OSTATNIE SZTUKI

FRONIUS Symo 20.0-3-M

JINKO JKM440-6TL4-V

Solaredge SE10K 3-fazowy

RISEN TITAN 505Wp

SMA STP 10.0

Q.CELLS Q.PEAK DUO G8+ 350Wp

HUAWEI SUN2000 20 KTL

TRINA TSM-385 W MBB Vertex S FULL BLACK

Sofar Solar 30000TL-G2 2 MPPT 3-fazowy

ASTRONEGRY - Producent: PANELE
QCELLS - Producent: PANELE
RISEN - Producent: PANELE
SUNLINK - Producent: PANELE
LONGI SOLAR - Producent: PANELE
SUNPOWER - Producent: PANELE
TRINASOLAR - Producent: PANELE
REC - Producent: PANELE
GCL - Producent: PANELE
JA SOLAR - Producent: PANELE
CANADIAN SOLAR - Producent: PANELE
LG - Producent: PANELE
SOFAR SOLAR - Producent: INWERTERY
SOLAREDGE - Producent: INWERTERY
FRONIUS - Producent: INWERTERY
SMA - Producent: INWERTERY
HUAWEI - Producent: INWERTERY
SUNPRO POWER - Producent: PANELE
TIGO - Producent: OPTYMALIZATORY
FoxESS - Producent: INWERTERY
DEHN - Producent: ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE
NOARK Electric - Producent: ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE
HELUKABEL - Producent: PRZEWODY ELEKTRYCZNE
BYD - Producent: BATERIE
LG Chem - Producent: BATERIE
BAKS - Producent: ELEMENTY KONSTRUKCYJNE
ENERGY 5 - Producent: ELEMENTY KONSTRUKCYJNE
BK SOLAR SYSTEM - Producent: ELEMENTY KONSTRUKCYJNE